Hinnakiri

Esitulede poleerimine: Sisaldab tuhmiks muutunud tuleklaasi taastamist, põhjaliku lihvimise ja poleerimise teel.Hind:20 eurot tuli

Esitulede lakkimine: Sisaldab tuhmiks muutunud tuleklaasi taastamist, põhjaliku lihvimise ja lakkimise teel.Hind: 35 eurot tuli.

Läigestav poleerimine: Sisaldab põhjalikku auto pesu, kõikide plastikpindade kinnikatmist, põhjalikku poleerimist  peen pastaga, annab autole värske ja särava läike, aga ei eemalda suuremaid kriime .Hind:Sõiduauto 100-150  maastur 150-200 eurot. NB: Hinnale lisandub pigipesu(sõiduauto 50 Mahtuniversaal 60 Maastur 70 eurot ).

Auto poleerimine: Sisaldab põhjalikku auto pesu, kõikide plastikpindade kinnikatmist, põhjalikku poleerimist 3 erineva jämedusega poleerpastaga.Lisaks ka veel peale poleerimist vahatamine püsivahaga.Hind:Sõiduauto 150-250  maastur 250-350 eurot. Poleerimiseks kuluv aeg  ja maksumus sõltub auto suurusest, värvitoonist ja lakikihi seisukorrast. NB: Hinnale lisandub pigipesu( sõiduauto 50 Mahtuniversaal 60 Maastur 70 eurot).

Salongi puhastus: Sisaldab kogu salongi ja pagasiruumi põhjalikku puhastamist tolmuimejaga, plastikpindade pesu ja katmist läigestava kaitsevahendiga.Kõikide klaaside pesu.Hind:35-60 eurot.

Salongi sisepesu: Sisaldab kogu auto salongi märgpesu, kõigi istmete, põrandate, uksepolstrite, riidemattide ja pagasiruumi märgpesu. Kõikide plastikpindade pesu, klaaside pesu, plastikpindade läigestamist. Hind:80-140 eurot.

Nahksisu hooldus:  Sisaldab istmete õmblustest ja voltidest sinna kogunenud liiva ja tolmu eemaldamist tolmuimejaga.Kõikide istmete ja muude nahast pindade puhastamist(puhastamine ei ole lihtsalt niiske lapiga pühkimine, vaid selleks on spetsiaalne süva puhastus vahend), kõikide istmete ja muud nahast pindade kreemitamist.Hind 50-100 eurot.