Pakutavad  teenused


  • Esitulede poleerimine\lakkimne\katmine polümeer auruga: Juhul kui esituled on kaotanud oma kirkuse,  siis on tulede poleerimine\lakkimne kõige õigem lahendus. Plastikust valmistatud esi-ja tagatuled tuhmuvad aastate jooksul ning neile tekivad jooned, kriimustused ja täkked. Ära hõõrutud ja ähmaste tulede korral ei kannata mitte ainult auto välimus, vaid see mõjub ka tulede optilistele omadustele. Valgusvoog muutub tuhmiks ja hajutatuks, mis vähendab oluliselt sõiduohutust .
  • Tagumiste tulede toonimine: Muudab teie auto välimust ilusamaks.
  • Läigestav poleerimine: Teenus sobib inimesele kes soovib oma autole värsket ja säravat läiget. Teenus sobib hästi, kui soovite oma autot müüa, muutes auto välimuse säravaks ja värskeks. Kogemused näitavad, et olles teinud müügieelse ettevalmistuse, läheb auto müük tavapärasest 2-3 korda kiiremini ja oluliselt parema hinnaga.
  • Auto poleerimne: Võimaldab hoida auto kere puhtana ja korras ning taastada esialgset sära autol, mille välisilme on kannatada saanud suurest hulgast pesudest ja keskkonna  mõjudest. Poleerimise käigus likvideeritakse värvi mikropraod ja kriimustused, säilitades seejuures mitte ainult auto läiget, vaid ka pikendades laki kestvust. Poleerimiseks kasutame kvaliteetseid 3M pastasi ja kasutusel on kaks erineva tehnoloogiaga poleerimismasinat, et tagada parim kvaliteet.